Skoči na glavno vsebino

OŠ Jožeta Moškriča

Dopoldanske govorilne ure

šolsko leto 2023 – 24

UČITELJ

DAN

UČILNICA

URA

BENČAN Viktor

ponedeljek

zbornica

10.30 do 11.00

BLAGANJE Luka

četrtek

305

9.10 do 9.40

CELARC Urška           

po dogovoru

 

 

DOVČ Kristina Dea

ponedeljek

računalniška učilnica

9.20 do 9.50

GALE Teja

po dogovoru

 

 

HUDOBREZNIK Veronika

ponedeljek

kabinet ŠPO

10.30 do 11.00

ISTENIČ Sonja

sreda

učilnica 121

11.15 do 11.45

JANŠA Jana

torek

205

11.10 do 11.40

JORDAN FLETEN Barbara

petek

učilnica 122

9.10 do 9.40

JUG Maja

ponedeljek

zbornica prizidek

12.15 do 12.45

KETE Sandra

sreda

118

9.15 do 9.45

KENDA Metka

po dogovoru

 

 

KONJAJEVA Urška

sreda

PZB

11.20 do 11.55

KOŠIR Damjan

torek

302

10.20 do 10.50

KOREZ Karmen

četrtek

P6

9.20 do 10.50

KOŽAR TRATNIK Dijana

po dogovoru

 

 

KRŽIŠNIK Ksenja

 

 

 

KRANJČEC Julijana

 

 

 

KRALJ Simona

torek

prizidek 20

12.15 do 12.45

KLARIČ Sabina

po dogovoru

401

 

KUNTNER Monika

po dogovoru

09

 

LEBAR Janja

ponedeljek

zbornica

10.30 do 11.00

LEŠNJAK OPAKA Martina

torek

kabinet pri tajništvu

12.50 do 13.20

LISEC Danijel

četrtek

203

12.00 do 12.30

LOVRIČ Cirila

ponedeljek

učilnica 303

9.10 do 9.40

MACURA Urška

četrtek

po dogovoru

12.15 do 12.45

MAGAJNA Klemen

petek

 

12.00 do 12.30

MATTERSDORFER Sabina

torek

 

9.10 do 9.40

MEŽNAR Nejc

petek

310

11.10 do 11.55

NOVAK Mojca

sreda

 

11.10 do 11.40

PAVLIČ Barbara

sreda

prizidek

12.15 do 12.45

REŠEK Laura

torek

202

11.10 do 11.40

RISTOVA PETROVA Vesna

torek

404

11.10 do 11.40

RUDOLF Klavdija

torek

P20

12.00
do 12.45

SEVER Tadeja

sreda

120

10.20 do 10.50

SKODLAR Blanka

torek

prizidek 7

9.35 do 10.05

STOŠIČ Ana

torek

P08

8.30 do 9.00

ŠINKO HABULAN Petra

ponedeljek

 

9.10 do 9.55

ŠOBER Novak Nataša

četrtek

P20

11.30 do 12.00

ŠVIGELJ Nika

torek

204

12.00 do 12.45

ŠTANGAR Mojca

ponedeljek

122

8.30 do 9.00

TAVČAR Bojana

ponedeljek

119

11.15 do 11.45

TOMAŽIČ Irena

torek

P20

5. ura

VODNIK Špela

četrtek

306

3. ura

ZRIMŠEK VREČAR Andreja

četrtek

309

8.25 do 8.55

ŽNIDARŠIČ SEME Helena

petek

206

9.10 do 9.40

ŽALIK Danijela

 

 

 

UČITELJ

DAN

UČILNICA

URA

BENČAN Viktor

ponedeljek

zbornica

10.30 do 11.00

BLAGANJE Luka

četrtek

305

9.10 do 9.40

CELARC Urška           

po dogovoru

 

 

DOVČ Kristina Dea

ponedeljek

računalniška učilnica

9.20 do 9.50

GALE Teja

po dogovoru

 

 

HUDOBREZNIK Veronika

ponedeljek

kabinet ŠPO

10.30 do 11.00

ISTENIČ Sonja

sreda

učilnica 121

11.15 do 11.45

JANŠA Jana

torek

205

11.10 do 11.40

JORDAN FLETEN Barbara

petek

učilnica 122

9.10 do 9.40

JUG Maja

ponedeljek

zbornica prizidek

12.15 do 12.45

KETE Sandra

sreda

118

9.15 do 9.45

KENDA Metka

po dogovoru

 

 

KONJAJEVA Urška

sreda

PZB

11.20 do 11.55

KOŠIR Damjan

torek

302

10.20 do 10.50

KOREZ Karmen

četrtek

P6

9.20 do 10.50

KOŽAR TRATNIK Dijana

po dogovoru

 

 

KRŽIŠNIK Ksenja

 

 

 

KRANJČEC Julijana

 

 

 

KRALJ Simona

torek

prizidek 20

12.15 do 12.45

KLARIČ Sabina

po dogovoru

401

 

KUNTNER Monika

po dogovoru

09

 

LEBAR Janja

ponedeljek

zbornica

10.30 do 11.00

LEŠNJAK OPAKA Martina

torek

kabinet pri tajništvu

12.50 do 13.20

LISEC Danijel

četrtek

203

12.00 do 12.30

LOVRIČ Cirila

ponedeljek

učilnica 303

9.10 do 9.40

MACURA Urška

četrtek

po dogovoru

12.15 do 12.45

MAGAJNA Klemen

petek

 

12.00 do 12.30

MATTERSDORFER Sabina

torek

 

9.10 do 9.40

MEŽNAR Nejc

petek

310

11.10 do 11.55

NOVAK Mojca

sreda

 

11.10 do 11.40

PAVLIČ Barbara

sreda

prizidek

12.15 do 12.45

REŠEK Laura

torek

202

11.10 do 11.40

RISTOVA PETROVA Vesna

torek

404

11.10 do 11.40

RUDOLF Klavdija

torek

P20

12.00
do 12.45

SEVER Tadeja

sreda

120

10.20 do 10.50

SKODLAR Blanka

torek

prizidek 7

9.35 do 10.05

STOŠIČ Ana

torek

P08

8.30 do 9.00

ŠINKO HABULAN Petra

ponedeljek

 

9.10 do 9.55

ŠOBER Novak Nataša

četrtek

P20

11.30 do 12.00

ŠVIGELJ Nika

torek

204

12.00 do 12.45

ŠTANGAR Mojca

ponedeljek

122

8.30 do 9.00

TAVČAR Bojana

ponedeljek

119

11.15 do 11.45

TOMAŽIČ Irena

torek

P20

5. ura

VODNIK Špela

četrtek

306

3. ura

ZRIMŠEK VREČAR Andreja

četrtek

309

8.25 do 8.55

ŽNIDARŠIČ SEME Helena

petek

206

9.10 do 9.40

ŽALIK Danijela

 

 

 

UČITELJ

DAN

UČILNICA

URA

BENČAN Viktor

ponedeljek

zbornica

10.30 do 11.00

BLAGANJE Luka

četrtek

305

9.10 do 9.40

CELARC Urška           

po dogovoru

 

 

DOVČ Kristina Dea

ponedeljek

računalniška učilnica

9.20 do 9.50

GALE Teja

po dogovoru

 

 

HUDOBREZNIK Veronika

ponedeljek

kabinet ŠPO

10.30 do 11.00

ISTENIČ Sonja

sreda

učilnica 121

11.15 do 11.45

JANŠA Jana

torek

205

11.10 do 11.40

JORDAN FLETEN Barbara

petek

učilnica 122

9.10 do 9.40

JUG Maja

ponedeljek

zbornica prizidek

12.15 do 12.45

KETE Sandra

sreda

118

9.15 do 9.45

KENDA Metka

po dogovoru

 

 

KONJAJEVA Urška

sreda

PZB

11.20 do 11.55

KOŠIR Damjan

torek

302

10.20 do 10.50

KOREZ Karmen

četrtek

P6

9.20 do 10.50

KOŽAR TRATNIK Dijana

po dogovoru

 

 

KRŽIŠNIK Ksenja

 

 

 

KRANJČEC Julijana

 

 

 

KRALJ Simona

torek

prizidek 20

12.15 do 12.45

KLARIČ Sabina

po dogovoru

401

 

KUNTNER Monika

po dogovoru

09

 

LEBAR Janja

ponedeljek

zbornica

10.30 do 11.00

LEŠNJAK OPAKA Martina

torek

kabinet pri tajništvu

12.50 do 13.20

LISEC Danijel

četrtek

203

12.00 do 12.30

LOVRIČ Cirila

ponedeljek

učilnica 303

9.10 do 9.40

MACURA Urška

četrtek

po dogovoru

12.15 do 12.45

MAGAJNA Klemen

petek

 

12.00 do 12.30

MATTERSDORFER Sabina

torek

 

9.10 do 9.40

MEŽNAR Nejc

petek

310

11.10 do 11.55

NOVAK Mojca

sreda

 

11.10 do 11.40

PAVLIČ Barbara

sreda

prizidek

12.15 do 12.45

REŠEK Laura

torek

202

11.10 do 11.40

RISTOVA PETROVA Vesna

torek

404

11.10 do 11.40

RUDOLF Klavdija

torek

P20

12.00
do 12.45

SEVER Tadeja

sreda

120

10.20 do 10.50

SKODLAR Blanka

torek

prizidek 7

9.35 do 10.05

STOŠIČ Ana

torek

P08

8.30 do 9.00

ŠINKO HABULAN Petra

ponedeljek

 

9.10 do 9.55

ŠOBER Novak Nataša

četrtek

P20

11.30 do 12.00

ŠVIGELJ Nika

torek

204

12.00 do 12.45

ŠTANGAR Mojca

ponedeljek

122

8.30 do 9.00

TAVČAR Bojana

ponedeljek

119

11.15 do 11.45

TOMAŽIČ Irena

torek

P20

5. ura

VODNIK Špela

četrtek

306

3. ura

ZRIMŠEK VREČAR Andreja

četrtek

309

8.25 do 8.55

ŽNIDARŠIČ SEME Helena

petek

206

9.10 do 9.40

ŽALIK Danijela

 

 

 

Učencev

interesnih dejavnosti

Razredov

let delovanja

Podatki za stik

Jarška cesta 34, 1000 Ljubljana

 (01) 541 61 65

E tajnistvoo@jozmos.si

Uradne ure: 8.30 - 11. 00 in 11. 30 - 14. 00 

 

(Visited 2.429 times, 1 visits today)
Dostopnost